Stāsts par mums

Bija pienācis 1996. gads. Iedzīvotāji juta, ka kaut kas Saldus rajonam pietrūkts. Ilgi gan nebija jādomā, jo Saldus kultūras centra direktors Gundars Venens skaļi pateica: „Mums vajag pašiem savu radio!” Šī doma ātri visiem iepatikās un tā nu viņš ar ideju devās pie pilsētas varenajiem – Saldus pilsētas domi.

Kad Saldus vadītājiem pastāstīja, ka radio iespējams klausīties būs vairāk kā 32 tūkstošiem cilvēku, idejas autors no pilsētas „galvām” saņēma piekrišanu. Tad nu sākās liela rosība un jau 1996. gada 26. augustā varēja svinīgi paziņot: „Esam dibinājuši Saldus Radio!” Tad tik sākās rosība, bija jāsakārto sarežģītie birokrātijas jautājumi, jāiekārto telpas Saldus kultūras centrā, un pats galvenais, jāatrod radio dvēsele – ētera balsis.

Pēc lielo darbu paveikšanas, sākās interesantā programmas izveide, kur iesaistījās gan kultūras centra darbinieki, gan skolēni. Kopā visi domāja, kādus raidījumus veidot, kādu mūziku atskaņot. Kad tas bija paveikts, 1997. gada 24. jūlijā varēja svinīgi paziņot: „Saldus Radio ir ēterā!” Tā nu veiksmīgi tas skanēja, skan un skanēs, un ikviens ar lepnumu varēs teikt: „Jā, tas ir mans radio!”