Māmiņdienai

Konkurss „Bērnības rīts ar mammu”

„Saldus radio” kopā ar masāžas kabinetu „Pieskāriens” izsludina atklātu stāstu konkursu „Bērnības rīts ar mammu”. Pastāsti par rītiem kopā ar mammu, apraksti tieši to, kas Tev liekas būtisks, izstāsti, ko esi iemācījies no mammas vai –  ko mamma varbūt ir iemācījusies no Tevis. Ietērp stāstu 200250 vārdos.  Ja izvēlies to izteikt dzejas rindās, tad vismaz trijās četrrindēs. 

     Atsūti stāstu elektroniski (e-pasts: info@pieskariens.lv) ar atzīmi „konkursam” vēstules tēmas sadaļā, norādi savu vecumu, vārdu, uzvārdu, telefona numuru. Vari atsūtīt arī mammas fotogrāfiju, ja nav iebildumu, ka to publicēs līdzās stāstam. 

    Darbu iesūtīšanas termiņš – 2017. gada 5. maijs. Konkursā var piedalīties ikviens iedzīvotājs, neatkarīgi no vecuma.

    Stāsti tiks publicēti sociālajā vietnē Facebook, masāžas kabineta „Pieskāriens”  un „Saldus radio” profilā, kur par tiem varēs balsot, spiežot „patīk”. Trīs labāko darbu autori saņems  balvas –  masāžas kabineta „Pieskāriens” dāvanu kartes 25 eiro vērtībā. Būs arī jaukas pārsteiguma balvas. 

    Visiem konkursa dalībniekiem tiek piedāvāta unikāla iespēja –pārsteigt savu mammu, ierunājot nelielu audio apsveikumu „Saldus radio”.

    Konkursa rezultāti tiks paziņoti 2017. gada 12. maijā. 

    Mīlam mammas un gatavojamies Māmiņdienai!